:D Kissé fura a cím, de tényleg. Mikor fellőtték őket valamiért ahogy ugye a hírekben mondogattak, valahogy az a pénz-szagú volt az egész. Mármint, hogy az ISS-en van Simonyi.
BudaPesti Dagadt Tinik Gépkocsit Kezelnek. Már Nem Nyaralunk. VállFán Zászló Lóg, Szerintem Nyugodtan Hagyhatjuk. Dzsekiben Csocsózunk, a Gyuri, Tyutyu meg a Robi. (saját költés, hogy megjegyezzem :) )